Vtípek

 Ten se mi líbí...:D
SMS: „Zlato, dávám si poslední pivo a za 20 minut jsem doma. Pokud nebudu, přečti si tuto zprávu znovu.“
Zdroj a více na: http://kecy.roumen.cz/

Žádné komentáře:

Okomentovat